lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 - PODSUMOWANIE OKIEM LAMODE.INFO
Lamode.info

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 - PODSUMOWANIE OKIEM LAMODE.INFO

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 - PODSUMOWANIE OKIEM LAMODE.INFO

Dodane przez Redakcja
28 Kwiecień '12

Intensywna praca od sezonu do sezonu przynosi efekty. To była bez wątpienia najlepiej zorganizowana edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Przy tak ogromnym przedsięwzięciu nie tylko my byliśmy zaskoczeni tym, że wyszło naprawdę wszystko. Jeśli miały miejsce jakieś nieplanowane sytuacje, to bierni obserwatorzy zupełnie ich nie zauważyli.

 

Poza pokazami, relacje, które znaleźć można na naszej stronie, FashionPhilosophy Fashion Week Poland to także cała rzesza wydarzeń głównych i towarzyszących. W tym sezonie na pewno na duże wyróżnienie zasługuje działalność Showroomu – stoiska projektantów były dokładnie przemyślane, a i oni sami lepiej przygotowali się do sprzedaży swoich kolekcji. Również wystawa fotografii Young Fashion Photographers Now prezentowała się znacznie bardziej profesjonalnie niż w ubiegłym sezonie, a to dzięki większej przestrzeni i lepszemu oświetleniu.

 

Fashion Week Poland Kwiecień 2012 - strefa Showroomfot. Bartek Szmigulski/ LAMODE.INFO/ W strefie Showroom podczas Fashion Week Poland w Łodzi

 

I chociaż szkoda, że wielu czołowych projektantów nie pokazało się w Łodzi, to młoda krew starała się dzielnie zapełnić ich miejsca.

 

Projektant Piotr Drzałfot. Bartek Szmigulski/ Projektant Piotr Drzał i stylistka Magda Klaman

 

Zobaczcie raz jeszcze, jak wyglądało modowe miasteczko podczas 6. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja