lamode > MODA POLSKA > NEWSY > EMILIA PIETRAS W SESJI BLOOM AUTORSTWA ALDONY KARCZMARCZYK
Lamode.info

EMILIA PIETRAS W SESJI BLOOM AUTORSTWA ALDONY KARCZMARCZYK

EMILIA PIETRAS W SESJI BLOOM AUTORSTWA ALDONY KARCZMARCZYK

Dodane przez Weronika P.
27 Luty '12

Top modelki z programu TVN to w Polsce bardzo wdzięczny (i chwytliwy) temat sesji fotograficznych. Honoratę Wojtkowską, Anię Piszczałkę, Paulinę Papierską i Emilię Pietras widzieliśmy już na dziesiątkach portali, w wielu edytorialach magazynów i na większości wybiegów polskich marek (tu wyróżnia się zwłaszcza Ania Piszczałka). Prawda jest taka, że nie zawsze „nazwisko” przed obiektywem daje gwarancję dobrego efektu pracy „nazwiska” za obiektywem.

 

W przypadku fotograficzki Aldony Karczmarczyk ta zasada sprawdza się w stu procentach. Modelką w jej sesji o wiosennie brzmiącym tytule Bloom została, co prawda, Emila Pietras, twarz znana z pierwszej edycji Top Model. Zostań Modelką, ale profesjonalne podejście i świetne wykonanie zaowocowało naprawdę dobrą sesją beauty.

 

Papuzi makijaż i ciekawa fryzura autorstwa Sylwii Rakowskiej, kwieciste, zgodne z trendami stylizacje Macieja Spadło i doskonały warsztat Aldony sprawiają, że Bloom jest sesją na którą warto zwrócić uwagę, choć podjęty temat może wydawać się mało nowatorski. Patrząc na Emilię czujemy w powietrzu nadchodzącą wiosnę i o to chodzi.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja