lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > DREAM GIRLS - KOLEKCJA LANY NGUYEN WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

DREAM GIRLS - KOLEKCJA LANY NGUYEN WIOSNA LATO 2012

DREAM GIRLS - KOLEKCJA LANY NGUYEN WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Weronika P.
26 Marzec '12

Lana Nguyen to 22.letnia projektantka ubioru, która urodziła się w Wietnamie, w Hanoi. W Polsce mieszka od wielu lat. Oprócz projektowania zajmuje się także stylizacją. Pracuje dla wielu magazynów modowych, telewizji, oraz współpracuje z polskimi gwiazdami.


Mimo, że tytuł kolekcji przywodzi na myśl film o trzech przyjaciółkach z lat 60-tych tworzących trio Dreamettes (w rolach głównych m.in. Beyoncé Knowles i Jennifer Hudson), Dream Girls projektantki Lany Ngyuen inspirowana jest raczej obrazem Przekleństwa niewinności, o dziewczęcych marzeniach i rozczarowaniach.

 

Lana Ngyuen Dream Girls wiosna lato 2012fot. Katarzyna Górecka/ stylizacja Lana Ngyuen/ modelki Michalina Czynszak & Izabela Majek/ Mango Models/ Dream Girls wiosna lato 2012

 

Dominują delikatne materiały: tiul, koronka, połyskująca satyna i złote, drobne cekiny. W krojach zdecydowanie stawia się tu na sukienki, zarówno krótkie rozkloszowane, jak i długie do ziemi z koronkowym trenem. W kolorach królują pastele, a motywem przewodnim tych dziewczęcych projektów są zdecydowanie kwiaty. Dla niepoprawnych romantyczek.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja