lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > DAMSKO-MĘSKI MIKS - POKAZ STELLI MCCARTNEY JESIEŃ/ZIMA 2011/12
Lamode.info

DAMSKO-MĘSKI MIKS - POKAZ STELLI MCCARTNEY JESIEŃ/ZIMA 2011/12

DAMSKO-MĘSKI MIKS - POKAZ STELLI MCCARTNEY JESIEŃ/ZIMA 2011/12

Dodane przez Weronika P.
07 Czerwiec '11

Brytyjska projektantka, Stella McCartney w swojej jesiennej kolekcji maksymalną kobiecość połączyła z męskim oversize’m. Całość bazuje na podstawowej gamie kolorów – czerni, granacie i bieli, ale nie zabrakło też złota w mocnym wydaniu. Złote są płaszcze  o okrągłych kształtach, złota jest sukienka wyglądająca niczym kosmiczny kombinezon. W czerni dominują męskie płaszcze, koszule o kroju kimona i tak charakterystyczne dla McCartney smokingowe marynarki, tym razem jednak o nieco zaburzonych proporcjach.

 

 

tl_files/moda zagraniczna/pokazy mody/STELLA MCCARTNEY AW 2011/kolaz stella.jpgfot. East News/ Pokaz Stella McCartney jesień-zima 2011/12

 

 

Rzeźbiarskie kroje ustepują w drugiej części kolekcji sfeminizowanym sukienkom, podkreślającym kształty. Ta część jest bowiem poświęcona prześwitom, kobiecym groszkom i sensualności. Sukienki w czerni i bieli, o ołówkowym kroju i gorsetowej górze zadowolą fanki ultrakobiecych projektów. Panie, które z kolei lubią czasem podbierać ciuchy z szafy swojego mężczyzny, także nie mają powodów do narzekań, bo w kolekcji Stelli McCartney, każda znajdzie coś dla siebie.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja