lamode > MODA POLSKA > NEWSY > CHARLOTTE ROUGE ZAPOWIEDŹ KOLEKCJI BLACK&WHITE - CHARM&FIGHT
Lamode.info

CHARLOTTE ROUGE ZAPOWIEDŹ KOLEKCJI BLACK&WHITE - CHARM&FIGHT

CHARLOTTE ROUGE ZAPOWIEDŹ KOLEKCJI BLACK&WHITE - CHARM&FIGHT

Dodane przez Katarzyna Filcek
17 Marzec '13

Lubicie rockowo-zmysłowy styl marki Charlotte Rouge? Mamy coś specjalnie dla Was. Choć pokaz najnowszej kolekcji polskiej marki odbędzie się dopiero w najbliższy czwartek, już dziś uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, jakie propozycje na sezon wiosna lato 2013 przygotowała projektantka Natalia Kontraktewicz.

 

 

Inspirację do powstania kolekcji Black&White - Charm&Fight stanowił popularny blog I don't want realism. I want magic!, którego nazwa pojawi się także w formie nadruków na bluzach i koszulkach, przygotowanych przez projektantkę we współpracy z autorkami bloga. Mroczne fotografie, ilustracje i cytaty prezentowane na stronie z pewnością będą świetnie współgrać z ideą najnowszych propozycji Charlotte Rouge, wśród których królują dzianinowe, uniwersalne sukienki maxi, ołówkowe spódnice, spodnie z wysokim stanem oraz skórzane, dopasowane i seksowne kroje.

 

 

Tradycyjnie, Charlotte Rouge kontynuuje też grę kryjących i transparentnych materiałów, zaś w wiosennej kolekcji nie zabraknie również charakterystycznych dla marki ozdobnych ćwieków. Black&White - Charm&Fight trafi do sprzedaży już 22. marca, czyli dzień po pokazie.

 

Jesteście ciekawi nowych propozycji Charlotte Rouge?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja