lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > CARINE ROITFELD FASHION BOOK - ZAPOWIEDŹ DRUGIEGO WYDANIA
Lamode.info

CARINE ROITFELD FASHION BOOK - ZAPOWIEDŹ DRUGIEGO WYDANIA

CARINE ROITFELD FASHION BOOK - ZAPOWIEDŹ DRUGIEGO WYDANIA

Dodane przez Katarzyna Filcek
12 Luty '13

Premierowy CR Fashion Book rozszedł się niczym świeże bułeczki, nic więc dziwnego że po ogromnym sukcesie jaki odniosło pierwsze wydanie nowego magazynu prowadzonego przez byłą naczelną francuskiego Vogue’a, nie musieliśmy długo czekać na następny numer.

 

 

Choć papierowa wersja czasopisma ukaże się dopiero 21 lutego (zaś na amerykański rynek trafi z jeszcze tygodniowym opóźnieniem), do sieci od pewnego czasu wyciekają już zdjęcia z poszczególnych sesji i edytoriali, a my musimy przyznać, że nowy numer CR Fashion Book zapowiada się naprawdę ciekawie!

 

 

Temat przewodni drugiego wydania to oczywiście jedna z wielkich pasji Carine Roitfeld – taniec. Już sama okładka magazynu, na której możemy podziwiać ukraińskiego tancerza baletowego Siergieja Polunina oraz awangardowe pointy na obcasie stworzone przez artystkę Brigitte Niedermair, prezentuje się bardzo efektownie, zdradzając przy tym typowe dla Roitfeld zamiłowanie do łączenia mody z innymi dziedzinami sztuki. Mam obsesję na punkcie ciał tancerzy, muzyki oraz rosyjskiej szkoły baletowej. Gdy tańczysz balet, nie robisz tego dla pieniędzy, tylko dlatego, że to kochasz. Jest w tym coś czystego i pięknego – sama wolność, ruch i gesty. – zwierzyła się Carine (cyt. za: wwd.com).

 

CR Fashion Book drugi numerźródło: crfashionbook.com

 

Co jeszcze znalazło się w drugim wydaniu CR Fashion Book? Obok obszernego materiału dotyczącego American Ballet Theatre oraz wywiadu z legendami klasycznego tańca - Jacques d’Amboise i Nijinsky - przeprowadzonymi przez francuską balerinę Marie-Agnès Gillot, na kolejnych stronach magazynu będziemy mogli podziwiać sesję Bruce’a Webera z udziałem m.in. Iriny Shayk i Alessandry Ambrosio, rozmowę Gisele Bündchen z młodszą koleżanką po fachu – Kiarą Kabukuru, pierwszą autorską sesję Ricka Owensa oraz szkocki edytorial, wykonany przez od lat przyjaźniącego się z Roitfeld Karla Lagerfelda.

 

 

My już teraz marzymy o tym, żeby przeczytać nowy numer CR Fashion Book od deski do deski, a Wy?

 

Zajrzyjcie do galerii, gdzie publikujemy pierwsze zdjęcia zwiastujące drugie wydanie magazynu.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja