lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > CARA DELEVINGNE NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO MAGAZYNU i-D
Lamode.info

CARA DELEVINGNE NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO MAGAZYNU i-D

CARA DELEVINGNE NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO MAGAZYNU i-D

Dodane przez Redakcja
23 Listopad '12

Co dwa miesiące redaktorzy i-D zapraszają do numeru ikony świata sztuki, muzyki i mody. Magazyn słynie z oryginalnych okładek, na których zawsze zaproszona gwiazda pozuje z zamkniętym lub zasłoniętym okiem – to rozpoznawczy element sesji okładkowych czasopisma.

 

Listopadowe wydanie i-D doczekało się, aż sześciu różnych stron tytułowych pod hasłem Wink!. Na każdej z nich widzimy barwne osobowości reprezentujące poszczególne dziedziny współczesnej kultury. Rudowłosa Grace Coddington w błękitnym płaszczu Céline, seksowna Lara Stone i trochę przerażająca Cara Delevingne to tylko niektóre z bohaterek najnowszego numeru i-D

 

Słynnąca z poczucia humoru Cara Delevingne zaprasza nas w listopadowym numerze i-D do zoo. Sesja zdjęciowa autorstwa Angelo Pennetta została zrealizowana w londyńskim parku zoologicznym. Edytorial zachwyca kolorami, a Cara dzielnie pozuje z dzikimi zwierzętami.

 

fot. Angelo Pennett, i-D listopad

 

Największe emocje wzbudza okładkowe zdjęcie, na którym Brytyjka ma zasłonięte olbrzymią tarantulą oko – na samą myśl pojawiają się dreszcze. Brawa dla Cary za odwagę!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja