lamode > MODA POLSKA > MARKI > BYNAMESAKKE - DOBRY BASIC TO PODSTAWA
Lamode.info

BYNAMESAKKE - DOBRY BASIC TO PODSTAWA

BYNAMESAKKE - DOBRY BASIC TO PODSTAWA

Dodane przez Weronika P.
19 Maj '12

BYNAMESAKKE powstalo w 2008 roku, początkowo sprzedaż i dystrybucja odbywały się wyłącznie w sklepie internetowym. Potem ubrania marki trafiały do sprzedaży w wybranych butikach również za granicą, a obecnie BYNAMESAKKE może się pochwalić własnym sklepem w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.

 

Wiadomo, że dobrej jakości basic (t-shirty, topy i tuniki) jest niezastąpiony w każdej szafie. Marka BYNAMESAKKE jest jedną z niewielu na polskim rynku, które taki basic oferują.

 

Stosujemy bardzo prosta filozofię, tworzymy kolekcję przykładając szczególną uwagę do wykończenia jak i jakości materiału. Do produkcji używamy 100 % amerykańskiej bawełny supima cotton (100% long fibre cotton ) słynącej z najlepszej jakości. W połączeniu z naszą filozofią tworzymy kolekcję lekką, miłą dla ciała, miękka i bardzo dobrej jakości. – mówi Izabela Keyes-Krysakowska, właścicielka.

 

Linię charakteryzuję możliwość tworzenia indywidualnych zestawów ułatwiających kreowanie własnego i niepowtarzalnego wyglądu. – dodaje.

 

BYNAMESAKKE to więc w dużej mierze marka, której produktu są po prostu wygodne. Jakość jest również niewątpliwym atutem, a klient sam kreuje swój wizerunek. Ideą marki jest przecież “make your own story in life”.

 

 

TAGI:     Bynamesakke | moda polska
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja