lamode > COMMUNITY > STYLISTA RADZI > BUTIK ŚWIĄTECZNY – PREZENTY LUKSUSOWE DLA NIEJ I DLA NIEGO
Lamode.info

BUTIK ŚWIĄTECZNY – PREZENTY LUKSUSOWE DLA NIEJ I DLA NIEGO

BUTIK ŚWIĄTECZNY – PREZENTY LUKSUSOWE DLA NIEJ I DLA NIEGO

Dodane przez Weronika Płocha
05 Grudzień '12

Grudzień zaczynamy przeglądami prezentów dla naszych najbliższych. Warto już rozglądać się za podarunkami, aby uniknąć tłumów kupujących masowo na ostatnią chwilę w centrach handlowych. Odpowiednio dobrany do stylu i osobowości prezent świadczy nie tylko o uczuciach jakimi darzymy obdarowaną osobę, ale także o nas samych. Kupujemy z głową, selekcjonujemy perełki, a jeśli sami nie mamy pomysłu na tegoroczną Gwiazdkę, LAMODE.INFO podpowiada co i gdzie kupić.

 

W dzisiejszym butiku świątecznym propozycje luksusowe – od czekoladek, poprzez kosmetyki, aż po obuwie i inne akcesoria.

 

W przeglądzie m.in. szalone czółenka Charlotte Olympia, najmodniejsze i eleganckie męskie zegarki Timex, czekoladki Chocolissimo (Ekskluzywna skrzynka wykonana z afrykańskiego drewna, a w niej cztery szufladki wypełnione specjalnie wyselekcjonowanymi pralinkami, które zostały wykonane przez najlepszych europejskich czekoladników. Podarunek godny nie tylko wyjątkowych okazji...) , luksusowe zestawy Solar, futrzane kołnierzyki na zimę, 25 Magazine, oraz zestawy kosmetyków: Soraya Art&Diamonds 50+ - Art&Diamond to ekskluzywna seria innowacyjnych kosmetyków, stworzona przez wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki we współpracy z artystami. Oraz Dermika Zestaw GOLD 24k do cery dojrzałej. Chcąc podarować bliskiej osobie luksusową pielęgnację warto wybrać też jeden z zestawów upominkowych La Mer. The Ageless Collection, The Radiant Collection oraz The Rescue Collection to trzy stylowe, ozdobione morskimi motywami opakowania, kryjące słynne produkty La Mer do pielęgnacji twarzy. 

 

Ceny znajdziecie w naszej galerii, zainspirujcie się!

 

Zadaj pytanie ekspertowi
DODAJ SWOJE ZDJĘCIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą w celach udzielania odpowiedzi przez stylistkę.
Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku.
PARTNERZY:
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja