lamode > TRENDY > MIEJSCA > BOHOBOCO OTWIERA NOWY BUTIK W POZNANIU
Lamode.info

BOHOBOCO OTWIERA NOWY BUTIK W POZNANIU

BOHOBOCO OTWIERA NOWY BUTIK W POZNANIU

Dodane przez Katarzyna Filcek
25 Marzec '13

Co najlepiej świadczy o prężnym rozwoju marki? Oczywiście nowopowstałe salony i miejsca sprzedaży. Po warszawskich butikach przy ul. Mokotowskiej i w Galerii Mokotów, BOHOBOCO zadomowiło się w poznańskim Starym Browarze.

 

 

Nowo otwarty salon cechuje typowy dla duetu projektantów charakterystyczny styl i klimat - szykowny miraż czerni z bielą tworzy nowoczesne i przestronne wnętrze, które stanowi doskonałe tło dla elegackich projektów marki. Dbałość o detale charakterystyczna dla twórców BOHOBOCO znalazła swoje odzwierciedlenie także przy tworzeniu poznańskiego butiku. W rezultacie powstało pałacowo-industrialne wnętrze, które koresponduje ze strukturą ścian Starego Browaru. Uroku dodają mu także drewniany parkiet we francuską jodłę oraz polskie akcesoria i dodatki.

 

 

Poza kreacjami Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka, w butiku można podziwiać m.in. krzesła Oskara Zięty, laureata prestiżowej międzynarodowej nagrody Audi Mentor, przyznawanej najzdolniejszym talentom w designie. Wybierzecie się do nowego butiku BOHOBOCO?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja