lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > BLAKE LIVELY AMBASADORKĄ NOWEJ LINII TOREBEK CHANEL
Lamode.info

BLAKE LIVELY AMBASADORKĄ NOWEJ LINII TOREBEK CHANEL

BLAKE LIVELY AMBASADORKĄ NOWEJ LINII TOREBEK CHANEL

Dodane przez Weronika P.
07 Styczeń '11

Plotka o współpracy Blake Lively z marką Chanel zaczęła krążyć juz w zeszłym miesiącu, kiedy chodziły słuchy, że aktorka brała udział w sesji do kampanii reklamującej nową linię toreb Chanel. Teraz to już oficjalne – gwiazda Gossip Girl jest twarzą nowej linii torebek Mademoiselle. Sesję, która pojawi się w kwietniowych wydaniach magazynów zrobił sam Karl. Lagerfeld sfotografował Lively w lustrzanym holu w ikonicznej siedzibie Chanel przy Rue Cambon.

23- letnia Blake znana jest ze swojego oddania marce – wiele razy na czerwony dywan wybierała kreacje właśnie od Chanel, jest też stałą bywalczynią pokazów tego domu mody, ostatnio widziana w pierwszym rzędzie na pokazie wiosenno – letniej kolekcji. Pojawiła się też we wrześniu na otwarciu butiku w Soho.

 

Najwyraźniej uczucie Blake jest przez Chanel odwzajemnione. „Ona jest niczym amerykańska dream girl… Myślę, że dużo osiągnie jako aktorka” – mówił Karl Lagerfeld WWD.

 

„Jak czuł się Kopciuszek wkładając stopy w szklane pantofelki? Jak czuła się Królewna Śnieżka kiedy spotkała swojego księcia? Sen się ziścił, czuję się najszczęśliwszą dziewczyną w okolicy” – tak opowiada o swojej współpracy z Chanel, Blake.

 

Ciekawe czy Blake Lively będzie skutecznie promować linię Mademoiselle, pozostaje nam poczekać i pośledzić.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja