lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ANNA PITCHOUGUINA W FINALE TFORCE TUDOO FASHION AWARDS W CHINACH!
Lamode.info

ANNA PITCHOUGUINA W FINALE TFORCE TUDOO FASHION AWARDS W CHINACH!

ANNA PITCHOUGUINA W FINALE TFORCE TUDOO FASHION AWARDS W CHINACH!

Dodane przez Weronika Płocha
07 Kwiecień '13

TFORCE to azjatycki projekt na podstawie brytyjskiego NEW GEN organizowanego przez British Fashion Council i Topshop. Wygrana gwarantuje pokaz, granty finansowe i prezentacje kolekcji w showroomach w Paryżu, Pekinie i Guangzhou, Konkurs obejmują patronatem tak ważne tytuły na rynku jak Vogue, Numero, L’Officiel i Surface, a w tym roku wśród grona dziesięciu wybranych z Azji i z Europy finalistów znalazła się polska projektantka, Anna Pitchouguina.

 

Pitchouguina to młoda i ambitna designerka z doskonałym zapleczem projektowym – już na początku swojej kariery odbyła staż w pracowni Derek Lam w Nowym Jorku. Tuż po powrocie z Wielkiego Jabłka przeniosła się do Londynu, w którym pracuje do dziś. Trafiła na londyńskie staże do Christopher’a Kane’a i Duńczyka Petera Jensen’a. Równolegle mogliśmy jej projekty oglądać i kupować w showroomie Pomada i podczas polskiego Fashion Week w Łodzi.

 

Anna Pitchouguina ss 2013fot. mat. prasowe/ Kapsułowa kolekcja Anny Pitchouguiny wiosna lato 2013

 

Po chwili przerwy w projektowaniu, Anna zgłosiła się na chińskie TFORCE TUDOO FASHION AWARDS i szybko zyskała uznanie. To bardzo duży sukces, zwłaszcza biorąc pod uwagę ogromny potencjał rynków Azji. Niebawem projektantka wyjeżdża do Chin i będzie nadal walczyć o główną nagrodę. Relację z tej podróży i zza kulis konkursu będzie mogli zobaczyć na łamach LAMODE.INFO, bądźcie czujni i kibicujcie!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja