lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ANJA RUBIK - PRYWATNE ZDJĘCIA Z NOWEGO JORKU I LONDYNU
Lamode.info

ANJA RUBIK - PRYWATNE ZDJĘCIA  Z NOWEGO JORKU I LONDYNU

ANJA RUBIK - PRYWATNE ZDJĘCIA Z NOWEGO JORKU I LONDYNU

Dodane przez Redakcja
17 Kwiecień '13

Polska top modelka jak zwykle ma pełne ręce roboty. Ostatnio pisaliśmy o nieobecności Anji Rubik na Fashion Week’ach i modnych imprezach, co wcale nie świadczy o tym, że modelka odpoczywa. Wręcz przeciwnie! Co słychać u Anji? Właśnie trwają przygotowania do kolejnego wydania jej modowego dziecka, 25 Magazine (którego swoją drogą nie możemy się już doczekać!). Dyrektor kreatywna czasopisma przebywa więc w Londynie, gdzie realizowane są sesje zdjęciowe, a w międzyczasie podróżuje do swojego ukochanego Nowego Jorku.

 

 

Stolica Wielkiej Brytanii czy NYC - niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywa, długonoga, blondwłosa top modelka jak zwykle prezentuje się zjawiskowo. Za oknem już wiosna, więc czas najwyższy odłożyć w kąt grube płaszcze i czapki, a postawić na wiosenny look. Anja ma nieomylny zmysł do mody, dzięki czemu jej dobry smak i wyczucie stylu notorycznie zostaje doceniane. Jej stylizacje pojawiają się na łamach Vogue UK oraz na prawie wszystkich portalach modowych.

 

 

Dziś, specjalnie dla Was publikujemy prywatne zdjęcia Anji prosto z Nowego Jorku i Londynu. Przyjrzyjcie się jej wiosennym wyborom z bliska.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja