lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > ALEXANDER WANG, ALTUZARRA, RAG&BONE, DIANE VON FURSTENBERG, VICTORIA BECKHAM - MERCEDES BENZ FASHION WEEK DZIEŃ 2,3
Lamode.info

ALEXANDER WANG, ALTUZARRA, RAG&BONE, DIANE VON FURSTENBERG, VICTORIA BECKHAM - MERCEDES BENZ FASHION WEEK DZIEŃ 2,3

ALEXANDER WANG, ALTUZARRA, RAG&BONE, DIANE VON FURSTENBERG, VICTORIA BECKHAM - MERCEDES BENZ FASHION WEEK DZIEŃ 2,3

Dodane przez Weronika Płocha
10 Wrzesień '12

Nowe kolekcje na sezon wiosna lato 2013 pokazywane w Nowym Jorku naprawdę dostarczają sporej dawki modowych emocji. Świetnie wypadł zwłaszcza weekend, podczas którego zobaczyliśmy m.in. strukturalnego Alexandra Wanga, bardzo kobiecą Diane Von Furstenberg, minimalistyczną, jeszcze dojrzalszą Victorię Beckham i nowoczesnych Rag&Bone.

 

 

Alexandra Wang ss 2013fot. wwd.com/ Alexander Wang wiosna lato 2013


Pokaz Alexandra Wang jednogłośnie okrzyknięto w Nowym Jorku jednym z najlepszych. Czy to za sprawą doskonałej scenografii, czy image modelek (świecące w ciemności ubrania i akcesoria – absolutne szaleństwo!) czy może po prostu geniuszu młodego, skądinąd, twórcy.

 

Powycinane sukienki wyglądające jak gdyby w ogóle nie miały szwów, egzotyczne gadzie skóry w 3D, szorty bermudy i lakierowane „hełmy” na głowach modelek, a wszystko nie pozbawione sensualności - wystarczająco dużo, żeby rzucić na kolana elitę mody z Wielkiego Jabłka.

 

Altuzarra ss 2013fot. wwd.com/ Altuzarra wiosna lato 2013

 

Altuzarra postawił na egzotykę. Subtelną Paryżankę ubrał w skomplikowane, bliskie ciału formy i wzory inspirowane wiekową tradycją Północnej Afryki, Indii i carskiej Rosji. Pojawiły się szerokie w ramionach płaszczo-peleryny połączone z ołówkowymi spódnicami czy printy art deco na luźnych spodniach haremkach. Klasa!

 

 

Diane Von Furstenberg ss 2013fot. wwd.com/ Diane Von Furstenberg wiosna lato 2013

 

Diane Von Furstenberg uraczyła swoje klientki soldiną dawką kwiatowych printów. Dołączyły do nich zwiewne sukienki w kolorze soczystej pomarańczy, długie kobaltowe spódnice z falbanami i morelowe jet sety.

 

Rag&Bone wiosna lato 2013fot. wwd.com/ Rag&Bone wiosna lato 2013

 

Łączenie codziennego jeansu z romantyczną koronką? Czemu nie, zdaje się mówić Rag&Bone. Projektanci  Wainwright i David Neville zaskoczyli przemyślaną i bardzo dojrzałą kolekcją z pazurem charakterystycznym dla marki. Są wspomniany jeans i koronka, zmiksowane z czarną, motocyklową skórą i paletą kolorów (zieleń, błękit, morela). Chapeau bas!

 

Victoria Beckham ss 2013fot. wwd.com/ Victoria Beckham ss 2013

 

Victoria Beckham po raz kolejny lansuje słynną prostotę ze szczyptą pieprzu. Projektantka grając detalem, stworzyła perfekcyjną kombinację wąskich spodni, świetnie skrojonych płaszczy i koszul. Biel połączyła z pomarańczą (wielki powrót tego koloru!) .

 

Czekamy z niecierpliwością na kolejne wieści z Mercedes Benz Fashion Week w Nowym Jorku!

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja