lamode > MODA POLSKA > NEWSY > 9. ODCINEK III SEZONU „TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ”
Lamode.info

9. ODCINEK III SEZONU „TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ”

9. ODCINEK III SEZONU „TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ”

Dodane przez Ismena Dąbrowska
02 Maj '13

„Top Model. Zostań Modelką” to podobno najbardziej nasycony emocjami i najbardziej kontrowersyjny program w TV. Nawet, jeśli dla wielu tak nie jest, z odcinka na odcinek konsekwentnie jest to podtrzymywane.

 

I tym razem, w 9. odcinku, nie obyło się bez dramatów zarówno podczas sesji zaangażowanej społecznie, w której dziewczyny musiały najkreatywniej uchwycić ważny temat, a zwyciężyło zdjęcie pokazujące problem nietolerancji homoseksualizmu (znajdziecie je w galerii), ale także nie uniknięto spięć podczas sesji z wymagającym Marcinem Tyszką. Niektóre uczestniczki nie potrafiły sprostać wyzwaniu eterycznych i zwiewnych zdjęć.

 

Najwięcej zabawy miały jednak podczas własnego autorskiego pokazu mody, podczas którego pokazały własne projekty stworzone na bazie tych z second handu’u. W czterech kategoriach – styl retro, minimalizm, styl rockowy i militarny wygrała Marcelina prezentując prostą, minimalistyczną sukienkę.

 

By wspierać uczestniczki, na planie pojawił się także gość specjalny – czarnoskóra słynna modelka Waris Dirie, także autorka wstrząsającej książki „Kwiat Pustyni”. Obecnie walczy o prawa kobiet na całym świecie.

 

Tak, więc walka robi się coraz bardziej zacięta, bo i wygrana jest coraz bliżej. Już niebawem najlepsze dziewczyny pojadą do Bombaju, gdzie będą rywalizować w przedfinałowym starciu. Komu Wy kibicujecie? 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja