lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > 5 DAYS 5 WAYS. STRAIGHT TO FASHION – CYKL WARSZTATÓW POŚWIĘCONYCH MODZIE I KULTURZE
Lamode.info

5 DAYS 5 WAYS. STRAIGHT TO FASHION – CYKL WARSZTATÓW POŚWIĘCONYCH MODZIE I KULTURZE

5 DAYS 5 WAYS. STRAIGHT TO FASHION – CYKL WARSZTATÓW POŚWIĘCONYCH MODZIE I KULTURZE

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
20 Maj '14

Działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, koło naukowe Fashion Management Club organizuje cykl pięciu wydarzeń poświęconych tematowi mody i kultury, które odbędą się w dniach od 26 maja do 30 maja. Wszystkie spotkania mają charakter warsztatów i poprowadzą je eksperci specjalizujący się w powyższych dziedzinach.

 

„5 Days 5 Ways. Straight To Fashion” otworzy poniedziałkowy wykład „Od krawca do dyrektora kreatywnego”, który poprowadzi Anna Jatczak, historyczka sztuki i mody. Na spotkaniu, które odbędzie się w kawiarni MiTo o godz.18.00, prelegentka opowie o zmieniającej się na przestrzeni lat roli projektanta mody.

 

Tematem kolejnego dnia stanie się polski design. Gościem wtorkowych zajęć w koncepcie Pies czy Suka (o godz. 18.00) będzie Krystyna Łuczak-Surówka, wykładowczyni warszawskiej ASP i specjalistka w dziedzinie polskiego wzornictwa.  O polskim designie opowiedzą również właściciele lokalu Pies Czy Suka - Beata i Paweł Konarscy, którzy poprowadzą wykład pt. „Jak z designem wyjść w świat? Przykłady niecodziennych strategii designerów polskich i zagranicznych”.

 

W środę o godz. 17.00, uczestnicy zajęć będą mieli okazję stworzyć własną kampanię reklamową z pomocą pracowników domu mediowego ZenithOptimedia - Moniki Szot (Strategic Partnership Manager), Krzysztofa Kalety (Interactive Media Planner) i Aleksandra Jedlińskiego (Junior Media Planner/Buyer). Warsztaty „Moda lubi media. Warsztaty z domem mediowym ZenithOptimedia” odbędą się na Mysiej 3.

 

Z kolei, gośćmi czwartkowego wydarzenia w klubokawiarni Chłodna 25 będą dziennikarki Karolina Sulej („Wysokie Obcasy”) i Anna Konieczyńska („Elle”). Na swoich zajęciach „Po co nam fashion studies? Dziennikarstwo modowe”, opowiedzą o sposobie ciekawego i niebanalnego pisania o modzie. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00.

 

Cykl warsztatów zamknie piątkowe spotkanie z Olką Osadzińską, polską ilustratorką, która ukończyła prestiżowe studia graficzne, takie jak nowojorski Vault 49 i berliński Hort Studio. Odbędzie się ono w klubokawiarni Państwomiasto o godz. 18.30.

 

Uwaga! Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Fashion Management Club.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja