PL / EN
5 ZASKAKUJĄCYCH TRENDÓW NA 2018 ROK

5 ZASKAKUJĄCYCH TRENDÓW NA 2018 ROK

Poznajcie trendy, które zawładną światem mody w 2018 roku! 

Trendy istnieją po to, by bawić się modą. Czasem wnoszą do niej powiew świeżości, a niekiedy kiczu, o czym przekonaliśmy się w 2017 roku. Wzbudzają skrajne emocje: od zachwytu, aż po zdziwienie. Nowości w świecie mody sprawiają, że możesz zapomnieć o słowie nuda. Oto 5 zaskakujących trendów na 2018 rok!

ZASKAKUJĄCE TRENDY NA 2018

Wśród nowości na rynku mody znajdziesz botki w wycięciami. To nowe oblicze butów, które dotychczas stanowiły hit na Instagramie. Jednym z najbardziej zaskakujących trendów są białe dodatki, zwłaszcza kozaki, sandałki i baleriny z falbaną. Kiedyś kojarzone z ekstrawagancją i kiczem, dzisiaj noszą je wpływowe blogerki modowe. Co powiecie na powrót sylwetki rodem z lat 80.? Maksymalnie podkreślone ramiona przy marynarkach i płaszczach dodadzą Ci szyku w biurze. Power dressing to coś, co lubimy w każdym sezonie.

Kolor lawendowy także ogłasza swoje panowanie. Po takiej burzy odcieni, jaką widzieliśmy w 2017 roku, ten odcień wnosi do stylizacji odrobinę romantyzmu i elegancji. Trzeba przyznać, kolor jest efektowny, bo rzuca się w oczy nawet z daleka.

POLECAMY: JAK NOSIĆ PASTELOWE UBRANIA?

Ubrania szyte u krawca. Kto by pomyślał, że dawny zwyczaj powróci w dobie dominacji sieciówek? Wybór ten popieramy, bo z doświadczenia wiemy, że perfekcyjna konstrukcja i personalizacja to podstawa, by mówić o świadomie stworzonej garderobie.

video

GUCCI WIOSNA LATO 2019

tagi: wiosna lato 2018 | Instagram | buty | INSTAGRAM | TRENDY |

podobne artykuły