PL / EN
5 APLIKACJI, DZIĘKI KTÓRYM TWÓJ INSTAGRAM ZYSKA NOWĄ JAKOŚĆ

5 APLIKACJI, DZIĘKI KTÓRYM TWÓJ INSTAGRAM ZYSKA NOWĄ JAKOŚĆ

Zobaczcie, jak optymalnie wykorzystać potencjał Instagrama!

Instagram: Aplikacje, które warto mieć

 Już ponad 5 milionów podmiotów biznesowych na świecie korzysta z Instagrama, aby opowiedzieć swoją unikatową historię. Poruszając się pośród tak dużej konkurencji, marki potrzebują nowych sposobów, aby skutecznie się wyróżnić. Nowe aplikacje pomogą Wam już nie tylko edytować zdjęcia, ale także oszczędzić czas i zoptymalizować skuteczność Waszych kont społecznościowych. Ale to nie tylko propozycje dla tych, którzy posiadają firmę – równie owocnie możecie z nich korzystać do prowadzenia prywatnych kont, które dzięki nim zyskają nową jakość, a liczba like’ów i followers’ów pójdzie mocno w górę.

Poniżej znajdziecie 5 wybranych przez nas aplikacji do pobrania na systemy iOS i Android. Warto się z nimi zapoznać!

POLECAMY: 10 KONT NA INSTAGRAMIE, KTÓRE WARTO ŚLEDZIĆ 

1. Rubric (iOS)

Największy problem millenialsów? Jak trafnie opisać idealnie zrobione na Instagram zdjęcie? Odrobina technologii zamkniętej w aplikacji Rubric pozwoli Wam stworzyć zabawny i chwytliwy kontent, który przyciągnie nowych followers’ów i zwiększy liczbę like’ów.


fot. @rubric/Instagram

2. InstaSwipe Instagram Panorama (Android, iOS)

Pozwala zmieniać rozmiar, zoomować, a przede wszystkim dzielić całe zdjęcie na równe części, nie naruszając przy tym jego jakości. Jeśli chcecie opublikować na swoim profilu piękną, pełnowymiarową panoramę, czy inne zdjęcie, którego sedno tkwi w detalach, ta aplikacja została stworzona dla Was!


fot. @rafsimons/Instagram

3. Preview – Plan your Instagram (Android)

To aplikacja all-in-one, dzięki której można planować, projektować i edytować zdjęcia, robiąc to według optymalnego harmonogramu. Znajdziecie tam również propozycje opisów do zdjęć, grupy hashtag’ów i dziesiątki filtrów podobnych do tych z VSCO Cam.

fot. materiały prasowe

ZOBACZ TEŻ: TOREBKI POLSKICH BLOGEREK - KLASYKI

4. Prime for Instagram (i0S)

O której godzinie i którego dnia tygodnia najlepiej opublikować dany post na Instagramie? Na pewno się nad tym zastanawiacie – teraz aplikacja Prime zrobi to za Was. Zawarte w niej algorytmy analizują setki tysięcy danych aby wygenerować informacje o tym, kiedy Wasi followersi są online, czym cechuje się ich aktywność, a w rezultacie, kiedy nastąpi najlepszy moment na opublikowanie nowego zdjęcia.


fot. materiały prasowe

5. Hootsuite (Android, iOS)

Hootsuite for Twitter & Social to prawdziwy organizer postów, dla tych, którzy prowadzą równolegle konta na różnych kanałach społecznościowych. Dzięki niej w jednym momencie opublikujecie zdjęcia i wiadomości na Facebooku, Twitterze, Instagramie, czy Linkedin, oszczędzając przy tym czas i energię. Aplikacja pozwali Wam także monitorować profil marki, dostarczając informacji o tym, jaki użytkownik o nim wspomniał i co nowego wydarzyło się w obserwowanych przez Was tematach.


fot. materiały prasowe

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: BIZNES | INSTAGRAM |

podobne artykuły