PL / EN
10 APLIKACJI, DZIĘKI KTÓRYM TWÓJ INSTAGRAM ZYSKA NOWĄ JAKOŚĆ

10 APLIKACJI, DZIĘKI KTÓRYM TWÓJ INSTAGRAM ZYSKA NOWĄ JAKOŚĆ

Co ściągnąć już dziś, aby uświetnić swój profil na Instagramie?

INSTAGRAM: APLIKACJE, KTÓRYCH WARTO UŻYWAĆ

Już ponad 5 milionów podmiotów biznesowych na świecie korzysta z Instagrama, aby opowiedzieć swoją unikatową historię. Poruszając się pośród tak dużej konkurencji, marki potrzebują nowych sposobów, aby skutecznie się wyróżnić. Nowe aplikacje pomogą Wam już nie tylko edytować zdjęcia, ale także oszczędzić czas i zoptymalizować skuteczność Waszych kont społecznościowych. Ale to nie tylko propozycje dla tych, którzy posiadają firmę – równie owocnie możecie z nich korzystać do prowadzenia prywatnych kont, które dzięki nim zyskają nową jakość, a liczba like’ów i followers’ów pójdzie mocno w górę.

Instagram, który tylko w 2017 roku zyskał kolejne 200 mln użytkowników, ostatnio mocno stawia na Instagram Stories, sygnalizującym status platformy jako nadrzędnego miejsca do promocji kontentu wizualnego. Aplikacje na Instagram możemy podzielić na wiele kategorii, w tym: aplikacje do edycji i projektowania zdjęć, tworzenia kolaży i zmiany wielkości zdjęcia, edycji i projektowania wideo, aplikacje do budowania zaangażowania wśród obserwatorów oraz te dedykowane Instagram Stories.

POLECAMY: KARIERA - JAK ROZWIJAĆ PROFIL SWOJEJ MARKI NA INSTAGRAMIE?

***

TOP 10 APLIKACJI NA INSTAGRAM

RUBRIC (APP)

Największy problem millenialsów? Jak trafnie opisać idealnie zrobione na Instagram zdjęcie? Odrobina technologii zamkniętej w aplikacji Rubric pozwoli Wam stworzyć zabawny i chwytliwy kontent, który przyciągnie nowych followers’ów i zwiększy liczbę like’ów.

RUBRIC

 

INSWIPE INSTAGRAM PANORAMA (APP)

Pozwala zmieniać rozmiar, zoomować, a przede wszystkim dzielić całe zdjęcie na równe części, nie naruszając przy tym jego jakości. Jeśli chcecie opublikować na swoim profilu piękną, pełnowymiarową panoramę, czy inne zdjęcie, którego sedno tkwi w detalach, ta aplikacja została stworzona dla Was!

INSTA

PREVIEW - PLAN YOUR INSTAGRAM (APP)

To aplikacja all-in-one, dzięki której można planować, projektować i edytować zdjęcia, robiąc to według optymalnego harmonogramu. Znajdziecie tam również propozycje opisów do zdjęć, grupy hashtag’ów i dziesiątki filtrów podobnych do tych z VSCO Cam.

PREVIEWPRIME FOR INSTAGRAM (APP)

O której godzinie i którego dnia tygodnia najlepiej opublikować dany post na Instagramie? Na pewno się nad tym zastanawiacie – teraz aplikacja Prime zrobi to za Was. Zawarte w niej algorytmy analizują setki tysięcy danych aby wygenerować informacje o tym, kiedy Wasi followersi są online, czym cechuje się ich aktywność, a w rezultacie, kiedy nastąpi najlepszy moment na opublikowanie nowego zdjęcia.

PRIME

HOOTSUITE (APP)

Hootsuite for Twitter & Social to prawdziwy organizer postów, dla tych, którzy prowadzą równolegle konta na różnych kanałach społecznościowych. Dzięki niej w jednym momencie opublikujecie zdjęcia i wiadomości na Facebooku, Twitterze, Instagramie, czy Linkedin, oszczędzając przy tym czas i energię. Aplikacja pozwali Wam także monitorować profil marki, dostarczając informacji o tym, jaki użytkownik o nim wspomniał i co nowego wydarzyło się w obserwowanych przez Was tematach.

HOOT

SPROUT SOCIAL (APP)

Aplikacja Sprout Social to wygodne narzędzie dla seryjnych użytkowników Instagrama. Pozwala w prosty sposób planować posty naprzód, dzięki czemu nie będziecie się już martwić przygotowywaniem i wrzucaniem zdjęć tu i teraz. W dodatku Sprout agreguje powiadomienia, dzięki czemu nigdy nie ominie Was news o skoku liczby polubień czy followersów.

SPROUT

BE FUNKY (APP)

Be Funky to ciekawe narzędzie do edycji zdjęć, idealne do ich “czyszczenia” oraz projektowania grafik. Możecie również przycinań, zmieniać rozmiar, wygładzać, wyostrzać i wiele, wiele więcej. Co jeszcze? Na Be Funky nie musicie zakładać nawet swojego konta, aby korzystać z darmowej wersji.

BE

CANVA (APP)

Jeśli szukacie aplikacji, która pozwoli Wam od zera tworzyć grafiki z napisami, Canva jest właśnie dla Was. To kopalnia gotowych wzorów, inspirujących obrazków i zdjęć bazujących na tekście, które w szybki sposób pomogą Wam wyrazić to, co chcielibyście przekazać instagramowej społeczności.

CANVA

INSHOT (APP)

Cięcia, filtry, nakładki głosowe i wszystko, co pomiędzy. InShot to niezbędna aplikacja każdego miłośnika wideo, która pozwala tworzyć efektowne filmiki bez otwierania komputera. Oczywiście w gotowym formacie na Instagram!

INSHOT

UNFOLD (APP)

Unfold jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji na Instagram Stories, która pozwala tworzyć czyste i nowoczesne posty opatrzone estetycznymi napisami. Do wyboru macie 25 minimalistycznych i eleganckich szablonów, które dodadzą świeżości każdemu kontu na Instagramie.

unfold

 

Więcej aplikacji, które pomogą Wam skutecznie prowadzić konta na Instagramie, znajdziecie w galerii poniżej - zapraszamy!

ZOBACZ TEŻ: 5 TRIKÓW INSTAGIRLS, KTÓRE WARTO WYKORZYSTAĆ NA SWOIM INSTAGRAMIEvideo

BALENCIAGA JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Instagram | aplikacje | kariera | INSTAGRAM |

podobne artykuły