PL / EN
41 UBRAŃ Z SZAFY PODRÓŻNICZKI

41 UBRAŃ Z SZAFY PODRÓŻNICZKI

Te rzeczy idealnie sprawdzą się w wygodnej i stylowej podróży!

UBRANIA, KTÓRE WARTO ZABRAĆ W DALEKĄ PODRÓŻ

Co zabrać ze sobą w daleką podróż? Takie rozterki trapią nie jednego tuż przed wyjazdem, kiedy czas zacząć pakować walizki…a raczej plecak. I im lżejszy, tym lepiej, bo czoła trzeba będzie stawić wielogodzinnym marszom, długiej drodze w nocnym autobusie, czy nocy pod namiotem, gdzie funkcjonalność i wygoda wysuną się na pierwszy plan.

POLECAMY: WYJĄTKOWE HOSTELE BUTIKOWE NA ŚWIECIE

Co ze sobą zabrać? Przede wszystkim warto zainwestować w to, w czym będziemy czuli się dobrze i komfortowo. Rzeczy, które będziemy po prostu lubić – nie tylko za ich odporność na deszcz, wiatr, czy gniecenie się podczas transportu, ale i styl, bo towarzyszyć nam będą każdego dnia. Muszą jednak oddychać, zapewniać swobodny ruch i szybko schnąć. Świetnie, jeśli w dodatku mało ważą, są dwustronne lub mają wielorakie zastosowanie. Podczas podróży, z dala od ciepłego domu i pralki elektrycznej, wszystko to docenimy podwójnie.

41 UBRAŃ PODRÓŻNICZKI

W dzisiejszym shoppingu znajdziecie zarówno rzeczy typowo outdoorowe (wiatrówki, kurtki przeciwdeszczowe, parki, spodnie i szorty trekkingowe), jak i te o nieco bardziej miejskim, ale sportowym stylu, których swobodny charakter sprawdzi się podczas wielogodzinnego zwiedzania dalekich zakątków Azji i czy wieczorem, w jednym z egzotycznych beach barów. Zapraszamy!

POLECAMY: NAJLEPSZE ADRESY SHOPPINGOWE W LIZBONIE

video

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

tagi: PODRÓŻE | SHOPPING | TRENDY |

podobne artykuły