lamode > MODA POLSKA > MARKI > 303 AVENUE – POZNAJCIE POLSKĄ MARKĘ
Lamode.info

303 AVENUE – POZNAJCIE POLSKĄ MARKĘ

303 AVENUE – POZNAJCIE POLSKĄ MARKĘ

Dodane przez Redakcja
11 Marzec '14

Marka 303 AVENUE powstała w 2009 roku. Jej podstawowym założeniem, jak mówi założycielka Marzenna Niemoczyńska, jest indywidualna stylizacja szafy, bo wielka moda mieści się w małej szafie. Inspiracje do tworzenia swoich kolekcji, projektantka czerpie z podróży do światowych stolic mody: Paryża, Londynu czy Mediolanu. Nie mniej ważne są dla niej również potrzeby klientek. To właśnie dla nich, tworzy specjalne projekty, w tym limitowane serie tkaninowe, czasami nawet wyłącznie w dwóch lub trzech egzemplarzach. 

 

Czym charakteryzują się ubrania od 303 AVENUE? Przede wszystkim swoją uniwersalnością. Ubrania wykonane z najwyższej jakości materiałów, sprowadzanych od włoskich i francuskich producentów, sprawdzą sie zarówno w codziennych, niezobowiązujących stylizacjach, jak i do pracy, nawet tej z wyjątkowo wymagającym dress codem

 

Projekty tej młodej polskiej marki dostępne są w kilku stacjonarnych butikach w Polsce - Katowicach, Rzeszowie oraz w Warszawie na ul.Mokotowskiej 28. Poniżej znajdziecie lookbook marki autorstwa Agnieszki Kuleszy i Łukasza Pika.

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja