PL / EN
20 LEKKICH PODKŁADÓW IDEALNYCH NA LATO

20 LEKKICH PODKŁADÓW IDEALNYCH NA LATO

Upiększają i pielęgnują skórę twarzy latem, kiedy najbardziej tego potrzebuje!

URODA: IDEALNY MAKIJAŻ NA LATO

Chociaż lato jeszcze nie dotarło do nas oficjalnie, to w powietrzu czuć zbliżające się wakacje, pełne aktywnie spędzanych dni na świeżym powietrzu i ciepłych wieczorów. Kiedy robi się gorąco i wilgotno, coraz bardziej niechętnie nakładamy na twarz to, co ciężkie i mocno kryjące. To naturalny moment, aby oprócz wymiany garderoby wyrzucić z kosmetyczki zimowe podkłady i korektory, które służyły nam przez ostatnich kilka miesięcy. Niech ich alternatywą staną się lekkie, rozświetlające i mocno nawilżające skórę podkłady, kremy BB oraz CC, które dzięki wysokiej ochronie przeciwsłonecznej nie tylko upiększą, ale również zadbają o Waszą skórę.

MM

NAJLEPSZE PODKŁADY NA LATO

Na szczęście, nie musicie iść wcale na kompromis. Schowajcie bogate, gęste fluidy i zainwestujcie w lekką, odświeżającą bazę, która zapewni Waszej cerze świetliste wykończenie. Na tak przygotowaną skórę możecie nałożyć odpowiedni kosmetyk, w zależności od upodobań – wśród naszych ulubionych znajdują się te wodoodporne, które świetnie nadają się również przy uprawianiu sportu, mineralne podkłady o średnim poziomie krycia oraz wygładzające i poprawiające koloryt skóry kremy koloryzujące.

POLECAMY:  SZTUKA NA PAZNOKCIACH - 10 POMYSŁÓW NA WIOSENNY MANICURE Z WYBIEGÓW

Bez względu na rodzaj i odcień Waszej cery, wśród tych produktów na pewno znajdzicie odpowiednia formułę, która stanie się Waszym must-have’m kosmetycznym tego lata – zobaczcie!

 

video

MACIEJ ZIEŃ – BACKSTAGE POKAZU „SWEET DREAMS”

tagi: podkłady | makijaż | uroda | pielęgnacja |

podobne artykuły