PL / EN
14 PYTAŃ DO... SYLWIA PŁOCHOCKA – MODELKA Z UNITED FOR MODELS

14 PYTAŃ DO... SYLWIA PŁOCHOCKA – MODELKA Z UNITED FOR MODELS

Poznajcie modelkę, która kompletnie zawróciła nam w głowie!

14 PYTAŃ DO… SYLWIA PŁOCHOCKA – MODELKA Z UNITED FOR MODELS

Sylwia Płochocka z United for Models zachwyciła nas od pierwszego spojrzenia. Pierwszy rzut oka na klasyczne regularne rysy modelki nas zmylił, bo przywiódł na myśl określony typ realizacji, w których modelka najlepiej by się odnalazła. Ale przy spojrzeniu na kolejne zdjęcie okazuje się, że nic bardziej mylnego!

SYLWIA PŁOCHOCKA – MODELKA Z UNITED FOR MODELS

Sylwia ma nie tylko niezwykle plastyczną twarz i genialną mimikę; ma w spojrzeniu coś takiego, że nie można odwrócić od niej wzroku. Siła, magnetyzm, autentyzm – trudno to sprecyzować, ale niezwykle różnorodne realizacje z jej udziałem można oglądać bez końca.

MODELKA SYLWIA PŁOCHOCKA

Choć nie planowała kariery w modelingu i trafiła do branży za namową mamy, pracuje pełną parą i ma spore doświadczenie w zawodzie. Bogate, różnorodne portfolio obfituje w zagraniczne realizacje: Sylwia może się pochwalić zleceniami realizowanymi m.in. w Paryżu, Londynie, Nowym Jorku, Mediolanie, Tokio, Singapurze, Atenach, Madrycie czy Barcelonie.

SYLWIA PŁOCHOCKA - KARIERA

Jej kariera dynamicznie się rozwija; ostatni kontrakt zrealizowała z Malezji.  Do zawodowych sukcesów podopieczna United for Models zalicza także wybiegowe wyjścia –kilkukrotnie pojawiała się na pokazach największych domów mody w oficjalnym  kalendarzu tygodni mody.

SYLWIA PŁOCHOCKA PRYWATNIE

Prywatnie bardzo skromna, z ogromnym dystansem do siebie i świata i nie mniejszym apetytem na nowe wyzwania. Poza zawodowa karierą realizuje się w swoich pasjach: wędrówkach, sporcie i nauce języków obcych. Poznajcie ją bliżej, sprawdźcie, co mówi sama o sobie!

TWÓJ ZAWÓD

Modelka

PRZEŁOMOWY MOMENT W KARIERZE (LUB PRZEŁOM NA KTÓRY CZEKASZ)

Ciągle czekam na okładkę magazynu lub większą kampanię.

TWOJE TYPOWE 24 GODZINY

Jeśli przebywam na kontrakcie, to swój dzień zaczynam bardzo wcześnie (szkoda tracić czas, gdy jest tyle rzeczy do zrobienia!). Jem pożywne śniadanie, znajduję czas na „ploteczki” z mamą, szykuje się na castingi bądź do pracy. W międzyczasie, gdy mam wolną chwilę, staram się zwiedzać tak dużo, jak tylko się da. W autobusach lub metrze powtarzam sobie materiał ze studiów.

Po powrocie chodzę na siłownię lub po prostu pobiegać po okolicy. W końcu przychodzi czas na rozmowę z rodziną i naukę.

Swój dzień kończę zazwyczaj między 22 a 23.

CO CIĘ MOTYWUJE

Przede wszystkim motywują mnie efekty mojej pracy. Ukazujące się sesje dają mi bardzo dużo energii do dalszego działania. Jednak największa motywacją jest dla mnie moja rodzina i ogromne wsparcie, które od nich dostaję!

CO CENISZ U INNYCH I CO CIĘ MOTYWUJE

Bardzo cenię szczerość i codzienny optymizm. Uwielbiam otaczać się ludźmi, którzy bez względu na wszelkie problemy potrafią „przekazywać” dobrą energię.

ULUBIONA POSTAĆ ZWIĄZANA Z MODĄ

Anja Rubik

WAŻNA KSIĄŻKA

Nie mam jednej ulubionej książki. Lubię czytać te o tematyce kryminalnej i przygodowej.

CZYM JEST DLA CIEBIE STYL

Styl jest dla mnie sposobem życia. To sposób ubierania, zachowanie, ale także osobowość.

KOBIECOŚC TO

Kobiecość to poczucie własnej wartości i pełna akceptacja siebie.

TWOJE MOTTO

Ciesz się każdą chwilą!

ULUBIONA MARKA/PROJEKTANT

Louis Vuitton

SUKCES TO

Sukces to ciężka praca i docenianie tego, co w życiu jest najważniejsze.

TWÓJ AUTORYTET

Moi rodzice. To najwspanialsze osoby na świecie! Bez nich nie znalazłabym się  w miejscu, w którym jestem oraz nie osiągnęłabym tak wiele. Zarówno mama, jak i tata przekazali mi przekazali mi wartości, za które jestem im bardzo wdzięczna.

TWÓJ CEL/AMBICJA/MARZENIE

Przede wszystkim chciałabym dalej pracować w modelingu i skończyć studia. Jestem ambitna, wiec wiele od siebie wymagam, chociaż nie staram się dochodzić  celu „po trupach”. Chcę osiagac sukces krok po kroku. Podróże zawiązane z modelingiem oraz możliwość poznania tak wielu niesamowitych ludzi są dla najlepszą szkołą i doświadczeniem. Wsparcie ze strony bliskich tylko mnie podbudowuje.  Dzięki temu jestem w 100% spełniona.

SYLWIA PŁOCHOCKA – MODELKA Z UNITED FOR MODELS

 

video

BALENCIAGA WIOSNA LATO 2018

tagi: Sylwia Płochocka | United for Models | kwestionariusz |

podobne artykuły