lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > 10 OKŁADEK NA DZIESIĄTE WYDANIE THE LAST MAGAZINE
Lamode.info

10 OKŁADEK NA DZIESIĄTE WYDANIE THE LAST MAGAZINE

10 OKŁADEK NA DZIESIĄTE WYDANIE THE LAST MAGAZINE

Dodane przez Redakcja
10 Luty '13

Aby uczcić dziesiąty numer The Last Magazine, dziesięć różnych fotografów stanęło za obiektywem by zrobić dziesięć okładek z dziesięcioma różnymi modelkami. Ponadto każda modelka prezentuje ubrania z kolekcji innego projektanta. Jubileuszowy numer The Last Magazine wiosna lato 2013, będzie dostępny od 1. marca w kioskach we wszystkich dziesięciu opcjach okładek. Numer pojawi się tylko w limitowanej edycji w ilości tysiąca egzemplarzy – po sto z każdą okładką .

 

Dodatkowo wszystkie  dziesięć okładek będzie można zobaczyć  na specjalnej wystawie , która została otwarta 8. lutego i będzie dostępna do końca New York Fashion Week w Galerii Mleko.

 

 

Wśród dziesięciu modelek, które zostały wyróżnione przez magazyn znalazły się m.in. takie światowe nazwiska jak : Joan Smalls, Natasha Poly, Karmen Pedaru, Constance Jablonski oraz nasze dwie piękne rodaczki Małgosia Bela i Anja Rubik. Redaktorka 25 Magazine stanęła za obiektywem cenionego Karima Sadli, zaś druga Polka została sfotografowana przez Daniela Jacksona.

 

 

Koniecznie zobaczcie dziesięć niesamowitych okładek The Last Magazine.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja